W medycynie konwencjonalnej alergie są postrzegane jako nieprawi­dłowe działanie systemu immunologicznego. Ta książka dowodzi jednak, że natura nie popełnia błędów ot tak, po prostu. Alergie nie są wybrykiem natury – a z punktu widzenia organizmu mają doskonałe uzasadnienie.

Prowokacyjnie, lecz przekonująco objaśniam w niej prawdziwe przyczyny alergii, a także informuję o naturalnych, znakomitych metodach ich wyleczenia. Nawet najbardziej skomplikowane kwestie wyjaśniam w sposób przystępny i zrozumiały, popierając moje tezy licznymi, wiarygodnymi badaniami, jak również przykła­dami z własnej praktyki kinezjologicznej.

Choć książka jest napisana z poczuciem humoru, czyta się ją jak kryminał – wciąga, szokuje, bulwersuje. Po jej lekturze pewnych faktów nie da się zapomnieć.>> Spis treści: Alergie Rewolucyjnie

>> Tutaj możecie zamówić książkę!

Wydawnictwo: Hartigrama
Rok wydania: 2020
Liczba stron: 340

Ta książka pokazuje: alergie to nie przypadek

W naturze wszystko jest uregulowane w genialnych cyklach. Z punktu widzenia ewolucji alergie także są całkowicie logiczne. Choć dla alergika objawy uczulenia są uciążliwe, to jego ciało w zasadzie dąży do szlachetnego celu.

To nieprawda, że alergie biorą się „znikąd“, a organizm dotknięty nimi wariuje bez żadnego wyraźnego powodu – jak często jest nam to przedstawiane.

Z tej książki dowiesz się nie tylko tego, jakie są prawdziwe przyczyny alergii, lecz także, jak się jej pozbyć. Natura i w tym wypadku oferuje nam skuteczne rozwiązania. Wcale nie potrzeba wymyślać nowego leku na alergie, bo w zasadzie wszystko, czego potrzebujemy, już istnieje.

O niecnych praktykach przemysłu spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego, a także świata (pseudo)naukowego na usługach koncernów.