Mag. Magdalena Stampfer

Urodziłam się w 1979 roku w Tychach, od 1987 roku mieszkam w Austrii, obecnie z mężem, dwójką dzieci i dwoma kotami niedaleko Wiednia.

Jestem autorką i wydawcą – po polsku ukazała się moja książka „Alergie rewolucyjnie“ w wydawnictwie Hartigrama, wydaję też w języku polski książki Bernadette i Christiny von Dreien. W serii książek Christina ukazały się już Tom I: Bliźniaczki urodzone jako światło, Tom II: Wizja dobra oraz Na koniec wszystko będzie dobrze, a jesienią 2021 trzeci tom z tej serii, czyli Świadomość tworzy pokój.

Uwielbiam: moją rodzinę, moc natury, jedzenie, chodzenie boso po plaży, wszechświat … i oczywiście książki!

Przez ponad dziesięć lat prowadziłam gabinet kinezjologiczny w Wiedniu, teraz w gabinecie pracuję przede wszystkim jako medium. Tłumaczę więc nie tylko książki, ale też przesłania ze świata duchowego 😉

 

Moja ścieżka

Kiedy byłam mała z jednej strony chciałam kiedyś pisać książki, z drugiej strony zostać archeologiem (zainspirowana filmami Indiana Jones). Z powodu strasznie nudnego nauczyciela historii ten pomysł szybko gdzieś przepadł. Po maturze ukończyłam najpierw jak należy 😉 „porządne“ studia. Po ich ukończeniu przez parę lat pracowałam w branży interaktywnej/reklamowej, a potem w Austriackiej Bibliotece Narodowej. Przez sześć lat byłam tam zatrudniona w dziale informacji naukowej.

Jednak po licznych podróżach do odległych krajów poczułam tęsknotę za czymś nowym (czy starym?), co do tej pory nie miało jeszcze dość miejsca w moim życiu. Zaczęłam interesować się zjawiskami, których (jeszcze) nie da się wyjaśnić, starymi i nowymi metodami uzdrawiania, holistycznym poglądem na człowieka – nigdy nie utraciłam mojej miłości do książek, ale wybrałam nowe ścieżki (dwuletni kurs kinezjologii integracyjnej, kurs ustawień rodzinnych itd.). Po urlopie macierzyńskim, zamiast wrócić do mojego biurka w Bibliotece Narodowej, w 2011 założyłam gabinet kinezjologiczny w Wiedniu. Od tego czasu towarzyszę ludziom w odkrywaniu swojego prawdziwego ja i uwalnianiu się od starych wzorców i odnajdywaniu swojej drogi.
Dziś mieszkam i pracuję niedaleko Wiednia przede wszystkim jako autorka i medium. Moją pracę wyróżnia umiejętność tłumaczenia – czy tekstów duchowych na język polski, tekstów naukowych na ludzki czy też informacji mediumicznych.

Już jako dziecko chciałem pisać książki – ten aspekt został zrealizowany w 2019 roku, kiedy ukazała się moja książka, Alergie rewolucyjnie (najpierw po niemiecku, potem po polsku). Jestem również wydawcą serii książek Christina w j. polskim. Na początku 2021 roku ukazała się moja najnowsza książka – “Lasst die Kinder in Ruhe” (w języku niemieckim).

Wykształcenie

Studia magisterskie “Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo”
Dyplomowana kinezjolog
(Kinezjologia Integratywna)
System Coach (półtoraroczny kurs prowadzenia ustawień rodzinnych i organizacyjnych)
CQM (Chinese Quantum Method)
EDxTM (Energy Diagnostics and Treatment Methods), Level 1
Touch for Health 1-4
Remote Viewing (CRV, ERV)
Viteras Detox Management
Reading
Seeing Without Eyes
Spagiryka wg.
dra Zimpel (Phylak) u dr Golpasamy Naidu

2019:
Biophoton Realignment Mirrors / Light Kinesiology (Renzo Celani i Nicole Pechmann)
Autyzm, warsztaty z dr Fiona Dann-Ray

2020/2021:
Mediumship
(Arthur Findlay College)
Trance Healing (Jackie Wright)